ZNAČKY

O značke Bastion Collections

            Príbeh značky sa začína v roku 1989, keď bola založená spoločnosť Bastion Collection. V priebehu rokov sa tím rozrástol a máme širokú škálu štýlových a krásne navrhnutých výrobkov. Zbierka pre každodenné použitie, ktorá rozjasní vašu kuchyňu, stôl a domov. Naša keramická kolekcia je nadčasová, vyrobená z vysoko kvalitnej kameniny a navrhnutá s dôrazom na detail. S našim nadšeným tímom vytvárame každú sezónu nové vzory, ktoré plynule nadväzujú na predchádzajúce kolekcie. BC sa špecializuje na stolový riad s variáciou vzorov srdca a citátov. „Mix and match“ nebolo nikdy také ľahké. Veríme v jednoduché každodenné potešenie zdieľané s priateľmi a rodinou. Chceme našim zákazníkom poskytovať produkty, ktoré prispievajú k týmto mimoriadnym okamihom a vyťažia maximum z každého dňa. 

Video o Bastion Collections

O značke AIDA

              aida je skúsený dánsky dizajnérsky dom, ktorý vytvára kameninu, porcelán, sklo, príbory a kuchynské vybavenie pre moderné prestieranie a bývanie.

Spoločnosť bola založená pred viac ako 60 rokmi a stojí za veľkým množstvom obľúbených jedálenských súprav a dizajnov, vrátane Poul Pava a absolútne najpredávanejšej súpravy v Dánsku, Atelier, ktorá bola uvedená na trh už v roku 1984 a stále je na trhu. aida nasleduje trendy doby bez kompromisov vo vlastných hodnotách, akými sú kvalita, dobré remeselné spracovanie, funkčnosť a pomer ceny a kvality.

Najnovšie aida uviedla na trh štýlovú, architektom navrhnutú jedálenskú súpravu ENSŌ a kameninový rad RAW, navrhnutý v spolupráci s Christiane Schaumburg-Müller. RAW má svoje korene v starej Bornholmskej kameninovej továrni Søholm, ktorej rozsiahle archívy a know-how aida získala v roku 1996 – a Søholmove cenné znalosti starého dobrého remesla v budúcnosti zanechajú stopy na niekoľkých rámoch a dizajnoch aida.

aida v súčasnosti zamestnáva 22 zamestnancov a má adresu blízko vody pri Aarhuse.