ZNAČKY

O značke BC

Vážený zákazník,

Tento rok oslavujeme naše 35. výročie.

 Uplynulých 34 rokov bolo plných krásnych ciest po celom svete, hľadania spoľahlivých dodávateľov, stretávania sa s vami – našimi vernými zákazníkmi – a budovania našej značky na úrovni, o ktorej sme snívali.

Bola to krásna cesta s mnohými vrcholmi, niekoľkými pádmi, ale celkovo veľa smiechu. Dnes máme krásny tím, ktorý zdieľa rovnakú vášeň.

                              Bastion, ktorý začal podnikať spolu s mojím milovaným manželom, je stále rodinnou firmou.

Naša dcéra Niki bude ďalšou generáciou v rade. Práve porodila nášho tretieho vnuka Lucasa! Som tiež veľmi hrdá babička.

 Náš syn Benjamin, ktorý našiel svoju vysnívanú prácu inde, napísal túto spomienku špeciálne pre teba a pre mňa....

 Spoločnosť Bastion Collections bola založená v roku 1988, 2 roky po mojom narodení. Kancelária sa v tom čase konala na našej domácej adrese: Bastion Willem.

 Moji rodičia založili spoločnosť predajom magnetických tabúľ s obrázkami medveďov. Autá mojich rodičov museli byť zaparkované vonku, pretože tisíce magnetických tabúľ udržiavali "sklad", predtým známy ako garáž, obsadený.

 O niekoľko rokov neskôr moji rodičia investovali svoje zarobené príjmy do nákupu plnených pív zo Škótska. Nielen garáž, ale teraz aj obývacia izba a kuchyňa boli plné priateľsky vyzerajúcich medveďov hnedých. Doručilo ich veľké nákladné auto, ktoré sa nemohlo dostať ku vchodu do skladu, pretože nákladné auto bolo príliš veľké.

Dokonca aj hlavná spálňa od mojich rodičov slúžila celé týždne ako obývacia izba a jedáleň, kde sme jedli s rodinou.

 O niekoľko mesiacov neskôr si moji rodičia uvedomili, že to nie je nákladné auto, ktoré je príliš veľké na to, aby dopravilo tovar k vchodovým dverám, ale bol to ich sen a ambície, ktoré sa už nezmestili do Bastion Willem. Vtedy sme sa presťahovali do Montfoortu, kde bolo miesto pre nás štyroch, BC a ich ambiciózne plány.

 Teraz, o 27 rokov neskôr, sú autá stále zaparkované vonku, pretože tím BC už nie sú len moji rodičia, ale v priebehu rokov sa rozšíril o moju sestru Niki, Mariëtte, Leanne, Iris a Emmu.

 Úzko spolupracujú, aby vás ako nášho zákazníka BC prekvapili novými ohromujúcimi kolekciami sezónu za sezónou. Spolu sú tiež krásnymi vystúpeniami na rôznych veľtrhoch vo Frankfurte,

Hamburg a Mníchov, kde vám viac než hrdo ukazujú svoje najnovšie navrhnuté kolekcie a kde je môj otec stále prítomný, aby si s vami dal pohár dobrého vína!

 Odtiaľ spolu s manželkou Ancou a našimi synmi Jaxx & Billy dvíhame okuliare k úspechu BC a prinášame prípitok mojim rodičom,

moja sestra Niki a samozrejme celý tím BC, ktorí sú nevyhnutní pre úspech toho, čím sú dnes Bastion Collections.

Veľa lásky - Ben

Nemôžem dostatočne poďakovať môjmu manželovi, deťom a mojim verným zákazníkom za to, že som súčasťou mojej cesty.

Spolu s vami zostane Bastion taký krásny a silný ako dnes!

 Sme Bastion Collections.

Veľa lásky,

x BC

 

Video o Bastion Collections