ZNAČKY

O značke Bastion Collections

            Príbeh značky sa začína v roku 1989, keď bola založená spoločnosť Bastion Collection. V priebehu rokov sa tím rozrástol a máme širokú škálu štýlových a krásne navrhnutých výrobkov. Zbierka pre každodenné použitie, ktorá rozjasní vašu kuchyňu, stôl a domov. Naša keramická kolekcia je nadčasová, vyrobená z vysoko kvalitnej kameniny a navrhnutá s dôrazom na detail. S našim nadšeným tímom vytvárame každú sezónu nové vzory, ktoré plynule nadväzujú na predchádzajúce kolekcie. BC sa špecializuje na stolový riad s variáciou vzorov srdca a citátov. „Mix and match“ nebolo nikdy také ľahké. Veríme v jednoduché každodenné potešenie zdieľané s priateľmi a rodinou. Chceme našim zákazníkom poskytovať produkty, ktoré prispievajú k týmto mimoriadnym okamihom a vyťažia maximum z každého dňa. 

Video o Bastion Collections

 

Fine Dining & Living spája jemné, súčasné a dobre premyslené značky riadu, domácnosti a dekorácií. Každá z týchto značiek ponúka krásne produkty, ktoré sú založené na inováciách a kreativite, pričom majú na zreteli užívateľskú prívetivosť.

Náš príbeh sa začal pred viac ako 60 rokmi ako tradičný veľkoobchod s názvom Aerts NV, ktorý v strednej Európe distribuuje známe značky ako Salt&Pepper a Yong. V roku 2017 sme sa rozhodli zmeniť našu stratégiu z tradičných veľkoobchodných aktivít na európsku multibrandovú spoločnosť s exkluzívnymi in-house značkami. Všetky naše značky sa zameriavajú na vývoj a poskytovanie produktov s pridanou hodnotou pre svojich používateľov, a to pre maloobchodný trh aj trh pohostinstva. Tento nový proces sa úspešne začal pred 4 rokmi uvedením značky „Fine2Dine“ v sektore pohostinstva a prerobením „Salt&Pepper“ na maloobchodnom trhu. Obnovenú víziu úspešne zrealizovali naši zamestnanci, ktorí sa mohli stotožniť s týmto moderným firemným subjektom.

Zmenou nášho názvu na „Fine Dining & Living“ sme vytvorili názov spoločnosti, ktorý skutočne odzrkadľuje, kto sme a čím chceme byť – Spoločnosť viacerých značiek, ktorá sa zameriava na zážitok z stravovania a bývania, vďaka čomu je taká „fajn“ ako možné. Fine Dining & Living povzbudzuje náš tím, aby pokračoval v diverzifikácii nášho produktového portfólia, aby sme našim zákazníkom deň čo deň poskytovali inšpiráciu, prekvapenia a riešenia na zdobenie a užívanie si celého ich domova, hotela, reštaurácie alebo akéhokoľvek iného podniku. Rôzna zmes našich značiek stimuluje možnosť vytvoriť si vlastný osobný koncept životného štýlu.

O značke AIDA

              aida je skúsený dánsky dizajnérsky dom, ktorý vytvára kameninu, porcelán, sklo, príbory a kuchynské vybavenie pre moderné prestieranie a bývanie.

Spoločnosť bola založená pred viac ako 60 rokmi a stojí za veľkým množstvom obľúbených jedálenských súprav a dizajnov, vrátane Poul Pava a absolútne najpredávanejšej súpravy v Dánsku, Atelier, ktorá bola uvedená na trh už v roku 1984 a stále je na trhu. aida nasleduje trendy doby bez kompromisov vo vlastných hodnotách, akými sú kvalita, dobré remeselné spracovanie, funkčnosť a pomer ceny a kvality.

Najnovšie aida uviedla na trh štýlovú, architektom navrhnutú jedálenskú súpravu ENSŌ a kameninový rad RAW, navrhnutý v spolupráci s Christiane Schaumburg-Müller. RAW má svoje korene v starej Bornholmskej kameninovej továrni Søholm, ktorej rozsiahle archívy a know-how aida získala v roku 1996 – a Søholmove cenné znalosti starého dobrého remesla v budúcnosti zanechajú stopy na niekoľkých rámoch a dizajnoch aida.

aida v súčasnosti zamestnáva 22 zamestnancov a má adresu blízko vody pri Aarhuse.